Šport aktuálne

Aktuálne športové správy na SZŠ v Michalovciach.

Krajské kolo v cezpoľnom behu stredných škôl

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
 • 11 október 2017

Krajské kolo v cezpoľnom behu stredných škôlPrvýkrát v novodobej histórii našej školy sme mali zastúpenie v Krajskom kole v cezpoľnom behu stredných škôl v Kysaku aj v kategórii chlapcov. Víťaz okresného kola v cezpoľnom behu Dávid Reby z II.M si 10. októbra 2017 zmeral svoje sily v konkurencii 28 účastníkov tohto zaujímavého behu.
V silnej konkurencii - na náročnej trati o dĺžke 3,6 km s prevýšením 170 m v lesnom prostredí - sa nestratil a vybojoval pre naše farby 11. miesto.
Za vzornú reprezentáciu našej školy mu patrí naše poďakovanie.

Čítať ďalej...

Víťazstvo našich farieb

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 10 október 2017

Memoriál Kamily TarbajovejVíťazstvom našich farieb sa skončil XIII. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov, ktorý sa uskutočnil 6. októbra 2017 v telocvični SZŠ v Michalovciach. Zúčastnilo sa ho 6 škôl – GPH Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, SOŠT Michalovce, CSOŠ sv. Jozafáta Trebišov a SZŠ Michalovce.

Čítať ďalej...

Turnaj vo volejbale chlapcov – dvojice

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 02 október 2017

Vo štvrtok – 28. 9. 2017 o 14.20 hod. – sa v telocvični našej školy uskutočnil Turnaj vo volejbale chlapcov – dvojice. Zúčastnilo sa ho 6 dvojíc – Szabó – Butala z I.M, Reby – Nemec z II.M, Hudák – Maliňák z II.M, Kislan – Palko z II.ZB, Hadek – Kozák z III.M, Koreň – Kudelas z III.M. Hralo sa kombinovaným hracím systémom na 1 vyhratý set do 15 bodov. Po k.o. systéme v prvom kole hrali tri najlepšie dvojice systémom každý s každým.
Poradie:
1. Koreň – Kudelas III.M
2. Szabó – Butala I.M
3. Nemec – Reby II.M
4. Hadek – Kozák III.M
5. Hudák – Maliňák II.M
6. Kislan – Palko II.ZB

Okresné kolo v cezpoľnom behu chlapcov a dievčat

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 29 september 2017

SOŠ OaS v Michalovciach bola organizátorom Okresného kola v cezpoľnom behu dievčat a chlapcov, ktoré sa uskutočnilo 27.9.2017 v okolí Jazera Baňa v Michalovciach. Zúčastnilo sa ho 7 škôl. Súťažilo sa v kategóriach jednotlivcov i v súťaži trojčlenných družstiev.
V silnej konkurencii naši zástupcovia nesklamali. Dávid Reby z II.M po strhujúcom finiši vyhral súťaž jednotlivcov a bude reprezentovať našu školu a okres Michalovce v Krajskom kole v cezpoľnom behu, ktoré sa uskutoční 10. októbra 2017 v Kysaku. Naše trio v zložení Dávid Reby z II.M, Peter Kozák, Igor Šveda z III.M obsadilo v súťaži družstiev 3. miesto.
Dobre si počínali aj naše dievčatá. Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA obsadila v súťaži jednotlivkýň 4. miesto. V súťaži družstiev naše dievčatá – Janka Bérešová z I.ZB, Dominika Puchírová z FL, Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA – vybojovali 3. miesto.
Za vzornú reprezentáciu školy patrí dievčatám a chlapcom naša pochvala a poďakovanie.

 

Pozvánka na XIII. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 27 september 2017

XIII. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov

Európsky týždeň športu 2017

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 25 september 2017

Európsky týždeň športu 2017

Milí študenti, vážení kolegovia.

Od 23. do 30. septembra 2017 sa uskutoční Európsky týždeň športu (ETŠ). Podporme svojimi aktivitami spoločné úsilie v boji proti fyzickej inaktivite a podceňovaniu jej zdravotných dôsledkov.

NEŠPORTUJTE len počas tohto týždňa!

Športujte stále, športujte každý deň, pretože šport je prostriedok pre udržanie telesného a duševného zdravia. ETŠ je propagovaný na najvyššej úrovni EU. Využime tento priestor a pokúsme sa prostredníctvom registrovaných aktivít v rámci ETŠ motivovať čo najviac obyvateľov k pravidelnej pohybovej aktivite.

Viac informácií nájdete v na  www.tyzdensportu.sk.